Przejdź do treści

Pracownicy

dr Gustaw Akartel

dr Gustaw Akartel

Filologia Rosyjska / Katedra Przekładoznawstwa 

ORCID: 0000-0001-7919-1994

gustaw.akartel@up.krakow.pl
dr Joanna Darda-Gramatyka

dr Joanna Darda-Gramatyka

Filologia Rosyjska / Katedra Językoznawstwa Rosyjskiego

ORCID: 0000-0003-1151-1984

joanna.darda-gramatyka@up.krakow.pl
dr Marcin Dziwisz

dr Marcin Dziwisz

Filologia Rosyjska / Katedra Przekładoznawstwa

ORCID: 0000-0002-8604-2353

marcin.dziwisz@up.krakow.pl 
dr Michał Jankowicz

dr Michał Jankowicz

Filologia Rosyjska / Katedra Językoznawstwa Rosyjskiego

ORCID: 0000-0002-7787-1491

michal.jankowicz@up.krakow.pl 

dr Adam Karpiński

Filologia Rosyjska / Katedra Przekładoznawstwa 

ORCID: 0000-0002-4124-9262

adam.karpinski@up.krakow.pl 
dr Monika Knurowska

dr Monika Knurowska

Filologia Rosyjska / Katedra Literatury Rosyjskiej 

ORCID: 0000-0002-6983-9395

monika.knurowska@up.krakow.pl
dr hab. prof. UP Aurelia Kotkiewicz

dr hab. prof. UP Aurelia Kotkiewicz

Filologia Rosyjska / Kierownik Katedry Literatury Rosyjskiej

ORCID: 0000-0003-4210-4257

aurelia.kotkiewicz@up.krakow.pl
dr Natalia Kurjački-Góra

dr Natalia Kurjački-Góra

Filologia Rosyjska / Katedra Literatury Rosyjskiej

ORCID: 0000-0001-7029-9886

natalia.kurjacki-gora@up.krakow.pl
mgr Paweł Ligęza

mgr Paweł Ligęza

Filologia Rosyjska / Katedra Językoznawstwa Rosyjskiego

ORCID: 0000-0001-8668-3487

pawel.ligeza@up.krakow.pl
dr Mikołaj Mazuś

dr Mikołaj Mazuś

Filologia Rosyjska / Katedra Literatury Rosyjskiej

ORCID: 0000-0002-3615-6774

mikolaj.mazus@up.krakow.pl
dr Larisa Mikheeva

dr Larisa Mikheeva

Filologia Rosyjska / Katedra Językoznawstwa Rosyjskiego

ORCID: 0000-0002-3347-8305

larisa.mikheeva@up.krakow.pl
dr Julia Ostanina-Olszewska

dr Julia Ostanina-Olszewska

Filologia Rosyjska / Katedra Językoznawstwa Rosyjskiego

ORCID: 0000-0001-9073-3934

julia.ostanina-olszewska@up.krakow.pl
prof. UP dr hab. Bogumił Ostrowski

prof. UP dr hab. Bogumił Ostrowski

Zastępca Dyrektora Instytutu Neofilologii

Filologia Rosyjska / Katedra Językoznawstwa Rosyjskiego

ORCID: 0000-0001-6353-5967

bogumil.ostrowski@up.krakow.pl
dr Iwona Papaj

dr Iwona Papaj

Filologia Rosyjska / Katedra Przekładoznawstwa 

ORCID: 0000-0002-2205-7062

 iwona.papaj@up.krakow.pl
dr Gabriela Sitkiewicz

dr Gabriela Sitkiewicz

Filologia Rosyjska / Katedra Językoznawstwa Rosyjskiego

ORCID: 0000-0002-5309-7833

gabriela.sitkiewicz@up.krakow.pl 
prof. dr hab Tadeusz Szczerbowski

prof. dr hab Tadeusz Szczerbowski

Filologia Rosyjska / Kierownik Katedry Przekładoznawstwa

ORCID: 0000-0002-1808-3831

tadeusz.szczerbowski@up.krakow.pl 
dr Karina Zając-Haduch

dr Karina Zając-Haduch

Filologia Rosyjska / Kierownik Katedry Językoznawstwa Rosyjskiego

ORCID: 0000-0001-6246-4909

karina.zajac-haduch@up.krakow.pl
dr Halina Zając-Knapik

dr Halina Zając-Knapik

Filologia Rosyjska / Katedra Językoznawstwa Rosyjskiego

ORCID: 0000-0002-0853-0781

halina.zajac-knapik@up.krakow.pl